صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان خبر داد:

10 هزار خانوار جدید در زاهدان از نعمت گاز بهره مند می شوند

با همت و تلاش بی وقفه کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان، همشهریان پهنه شمالی بلوار معلم زاهدان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت  ملی گاز ایران، رضا پنجابی مدیر عامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در این خصوص گفت: به لطف خدا و همت تلاشگران مجموعه شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در گامی دیگر 45 کیلومتر باقیمانده از شبکه توزیع گاز زون( منطقه)A  شهر زاهدان واقع در پهنه شمالی بلوار معلم تزریق گاز شد و عملیات نصب علمک بصورت پیوسته در این منطقه در حال انجام است.

وی افزود: بعد از انجام این تزریق گاز و برابر بررسی و پیش بینی های صورت گرفته  قریب به 10 هزار خانوار ساکن در این محدوده از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد و با احتساب تزریق گاز فعلی و گذشته، هم اکنون تمامی 160 کیلومتر شبکه توزیع این منطقه گازدار، و ان شاالله بزودی به عنوان دومین منطقه سبز شهر زاهدان معرفی می شود.

پنجابی تصریح کرد: این در حالی است که پیش از این منطقه زیبا شهر زاهدان با مجموع 90 کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه به طور کامل تزریق گاز و علمک گذاری شده و بعنوان اولین منطقه سبز زاهدان شناخته می شود.

این مقام مسئول همچنین از احداث و راه اندازی ایستگاه(TBS ) زیبا شهر زاهدان خبر داد و گفت: این ایستگاه بعنوان سومین ایستگاه تقلیل فشار ناحیه راه اندازی و ایستگاه تغذیه کننده ی شبکه توزیع، واقع در جنوب غربی زیباشهر است و با احداث ایستگاه مذکور، مشکل افت فشار گاز در فصل سرما ، در این ناحیه مرتفع می شود.

به گفته پنجابی، تا به امروز 37 هزار و 111 مشترک در زاهدان از نعمت گاز بهره مند شدند.

شایان ذکر است تاکنون در حدود 140کیلومتر از شبکه توزیع گاز زون G منطقه 2شهری زاهدان تزریق گاز و نصب علمک در آن صورت گرفته است و الباقی شبکه مورد نیاز این منطقه در حال اجرا و متعاقبا تزریق گاز انجام می شود تا ان شاالله این منطقه بعنوان سومین منطقه سبز زاهدان معرفی شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/10 - ١٠:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1093