صفحه اصلی > معرفی شرکت > امور زنان و خانواده 


نسخه چاپي

مراسم بزرگداشت مقام زن و روز مادر در شرکت گاز استان تهران

به مناسبت گراميداشت میلاد مبارك حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، دوره آموزشی با موضوع «زن و عزت نفس» با حضور کارکنان خانم این شرکت كه بالغ بر 350 نفر بودند از طريق اينترانت در محل کار ایشان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان تهران، سعيد توكلي مديرعامل شركت در طول برگزاري اين وبينار در سخناني كوتاه ضمن تبريك به مناسبت روز مادر، از عوامل برگزاركننده اين وبينار تشكر كرد و گفت: موضوع عزت نفس بسيار مهم است، چرا كه  تاثير مستقيمي در زندگي شخصي و كاري هر فردي دارد.

  وي در ادامه عنوان كرد: نقش زنان در خانواده به عنوان مادر و همسر و در جامعه به عنوان كسي كه شاغل است، بسيار مهم و حائز اهميت است. توكلي با اشاره به اينكه بانوان بايد از شغلشان در هر جايگاهي كه هستند رضايتمندي داشته باشند، بيان كرد: تنها راهي كه يك فرد مي تواند از شغل خود لذت ببرد اين است كه آن شغل را با تمام كم و كاستي ها بپذيرد.

  مديرعامل شركت گاز استان تهران به ارزش هاي سازماني اشاره كرد و گفت: همكاران بايد هر زمان كه در  شغلشان دچار سردرگمي شدند بايد به 6 اصل ارزش هاي سازماني (مشتري مداري- رعايت اخلاق حرفه اي-مسئوليت پذيري- تعامل دوسويه با كليه ذينفعان- نوآوري و خلاقيت- تعالي جويي و نتيجه گرايي) رجوع كنند.  توكلي در پايان اين وبينار به طور نمادين به ديدار مريم محمد رحيمي كارشناس ارشد خدمات كاركنان به عنوان پيشكسوت شركت گاز استان تهران و سميه همتي فرزند شهيد (همكار واحد امور كاﻻ) رفته و هفته گراميداشت مقام روز زن و روز مادر را تبريك گفتند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/15 - ١٣:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 345
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: