صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی گرمسار مطرح شد:

آمادگی شرکت ملی گاز ایران برای گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

شرکت ملی گاز ایران در چارچوب مقررات و ضوابط موجود، آمادگی همه جانبه به منظور گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی گرمسار را دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا مشایخی، مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران در جلسه ای که با حضور استاندار سمنان، معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: زیر ساخت گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی گرمسار، با امضای تفاهم نامه سه جانبه با سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، استانداری سمنان و شرکت ملی گاز ایران انجام می پذیرد.

وی ضمن ارائه راهکار برای حل مشکلات، مشارکت فعال در راستای تحقق جهش تولید و اشتغال پایدار را متضمن رونق اقتصادی این منطقه دانست و افزود: نظر به اینکه گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی گرمسار ظرفیت استفاده  ایجاد و توسعه واحد صنعتی و تولیدی را در این مکان فراهم می سازد و رغبت سرمایه گذاری و رونق اقتصادی را به دنبال دارد، این مهم، مشارکت و همکاری استانی را می طلبد.

شایان ذکر است، در این نشست مقرر شد طی توافقنامه سه جانبه و تأمین منابع از طرف سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، استانداری سمنان و شرکت ملی گاز ایران، اقدامات لازم به منظور ایجاد زیرساخت مناسب گازرسانی فراهم شود. 

علیرضا اعوانی، مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان نیز در ادامه نشست، گفت: منطقه ویژه اقتصادی گرمسار به دلیل همجواری با کریدورهای ارتباطی و خطوط انتقال انرژی، جایگاه ویژه ای از لحاظ دسترسی به زیرساخت های مورد نیاز برای فعالیت های صنعتی دارد.

اعوانی در پایان، ابراز امیدواری کرد: با تلاش و همکاری مسئولان و مراجع ذیصلاح استانی، منطقه ویژه اقتصادی گرمسار می تواند به عنوان الگوی مناسبی برای مناطق ویژه اقتصادی دامغان و سمنان مد نظر قرار گیرد.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان سمنان

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/16 - ١١:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1151
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: